Tworzenie stron www

Dostęp do płatnej części serwisu poprzez kod SMS lub płatności on-line

Opis

Moduł ten wykorzystuje się w komercyjnych webserwisach, które zdobywają w Polsce coraz większą popularność, głównie za sprawką hojnych dotacji z unii europejskiej wspierających rozwój e-biznesu. Doskonale nadaje się m.in. do obsługi płatnych kont użytkowników, sprzedaży produktów lub artykułów, dodatkowych funkcji lub premiowanych usług.

 

Możliwości konfiguracji w systemie editWEB CMS

Elastyczna budowa modułu i duże możliwości konfiguracji pozwalają dopasować go do różnych projektów o różnych specyfikacjach.  Płatności mogą być realizowane poprzez przelew internetowy z dowolnego polskiego banku, kartę kredytową lub wysłanie SMSa z hasłem pod odpowiedni numer

 

Przykłady zastosowania w naszych dotychczasowych wdrożeniach:

  • zj.com.pl - Lista możliwych do kupienia w serwisie artykułów. Zakupu można dokonać na dwa sposoby. Dodając artykuły do wirtualnego koszyka następnie realizując zamówienie podobnie jak w każdym typowym sklepie internetowym. Można też kupić pojedyncze artykuły wysyłając SMSa pod odpowiedni numer, zaraz po wysłaniu SMSa artykuł udostępniany jest na stronie w indywidualnym panelu czytelnika.
  • pewne-typy.pl - Płatne typy bukmacherskie dostępne po wprowadzeniu kodu dostępu. Kody z różnym terminem ważności otrzymuje się w SMSie zwrotnym.
Powered by editWEB CMS